Stokta
TEXAS
LM324LVIDR - IC-324 OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC TEXAS
₺7.54
Vergisiz Fiyat: ₺6.28
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 90 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Industry Standard, Low Voltage Operational Amplifiers |
LM324LVIDR - IC-324 OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC TEXAS
₺7.54
