Stokta
TEXAS
LM311DRG4 - IC-311 DIFF COMP STROBE SO8 SMD TI
₺14.06
Vergisiz Fiyat: ₺11.72
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Analog Komparatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | MOS, Open-Collector, Open-Emitter, TTL |
| Eleman Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı, Tek/Çift (±) | 3.5 to 30 V, ±1.75 to 15 V |
| Besleme Akımı | 5.1 mA |
| Çalışma Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Differantial Comparators with Strobes |
LM311DRG4 - IC-311 DIFF COMP STROBE SO8 SMD TI
₺14.06
