Stokta
TEXAS
LM2904DR - IC-2904 DUAL OPERATIONAL AMPLIFIER SMD SO8
₺6.32
Vergisiz Fiyat: ₺5.27
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 700 kHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 26 V, ±1.5 to 13 V |
| Besleme Akımı | 1 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 3 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Industry-Standard Dual Operational Amplifiers |
LM2904DR - IC-2904 DUAL OPERATIONAL AMPLIFIER SMD SO8
₺6.32
