Stokta
TEXAS
LM258DGKR - IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
₺4.95
Vergisiz Fiyat: ₺4.12
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 700 kHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 32 V |
| Besleme Akımı | 500 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 3 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
LM258DGKR - IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
₺4.95
