Stokta
STM
L2720W13TR - IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 16SO
₺78.52
Vergisiz Fiyat: ₺65.43
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 1.2 MHz |
| Besleme Voltajı | 4 to 28 V |
| Besleme Akımı | 10 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 10 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Low Drop Dual Power Operational Amplifiers |
L2720W13TR - IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 16SO
₺78.52
