Stokta
TEXAS
INA826SIDRCR - IC-1826 INST AMP 1 CIRCUIT 10VSON
₺160.21
Vergisiz Fiyat: ₺133.51
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSON8 (3x3) |
| Amplifikatör Tipi | Instrumentation Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 36 V |
| Besleme Akımı | 200 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 40 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Precision, 200-µA Supply Current, 3-V to 36-V Supply Instrumentation Amplifier With Rail-to-Rail Output and Shutdown |
INA826SIDRCR - IC-1826 INST AMP 1 CIRCUIT 10VSON
₺160.21
