Stokta
TEXAS
INA321EA/2K5 - IC-321 INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP
₺77.15
Vergisiz Fiyat: ₺64.30
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Amplifikatör Tipi | Instrumentation Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 500 kHz |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 5.5 V, ±1.25 to 2.75 V |
| Besleme Akımı | 40 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 200 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | MicroPower, Single-Supply, CMOS Instrumentation Amplifier |
INA321EA/2K5 - IC-321 INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP
₺77.15
