Stokta
TEXAS
INA188IDR - IC-188 OPAMP R-R OUT ZD 8SOIC
₺202.40
Vergisiz Fiyat: ₺168.67
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Instrumentation Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 600 kHz |
| Besleme Voltajı | 4 to 36 V, ±2 to 18 V |
| Besleme Akımı | 1.4 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 25 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Precision, Zero-Drift, Rail-to-Rail Out, High-Voltage Instrumentation Amplifier |
INA188IDR - IC-188 OPAMP R-R OUT ZD 8SOIC
₺202.40
