Stokta
TEXAS
INA149AMDREP - IC-149 OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
₺679.05
Vergisiz Fiyat: ₺565.87
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Differential Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 500 kHz |
| Besleme Voltajı | 4 to 36 V |
| Besleme Akımı | 810 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 350 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Common-Mode Voltage Difference Amplifier |
INA149AMDREP - IC-149 OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
₺679.05
