Stokta
TEXAS
INA148QDRQ1 - IC-148 OPAMP DIFF 100KHZ 8SOIC
₺268.34
Vergisiz Fiyat: ₺223.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Differential Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 100 kHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 36 V, ±1.35 to 18 V |
| Besleme Akımı | 260 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | ±200-V Common-Mode Voltage Difference Amplifier |
INA148QDRQ1 - IC-148 OPAMP DIFF 100KHZ 8SOIC
₺268.34
