Stokta
BROADCOM
HCPL-788J-500E - IC-788 ISOLATION AMPLIFIER CURRENT SENSOR SO16
₺199.26
Vergisiz Fiyat: ₺166.05
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | BROADCOM |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Amplifikatör Tipi | Isolation Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 30 kHz |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 20 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 3 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Isolation Amplifier with Short Circuit and Overload Detection |
HCPL-788J-500E - IC-788 ISOLATION AMPLIFIER CURRENT SENSOR SO16
₺199.26
