Stokta Yok
BROADCOM
HCPL-7840-500E - IC-7840 OPAMP ISOLATION 100KHZ SMD8
₺107.23
Vergisiz Fiyat: ₺89.36
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | BROADCOM |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD8 |
| Amplifikatör Tipi | Isolation Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 100 kHz |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 10.86 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 300 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 100 Khz Isolation Amplifier |
HCPL-7840-500E - IC-7840 OPAMP ISOLATION 100KHZ SMD8
₺107.23
Hızlı Stok Bilgisi Al
