Stokta
FM
FM8002A - IC-8002A AMPLIFIER SOP-8
₺3.03
Vergisiz Fiyat: ₺2.53
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | FM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Sınıf | N/A |
| Kanal Tipi | 1-Channel (Mono) |
| Çıkış Gücü | 2 W |
| Yük Empedansı | 4 Ohms |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 5.5 V |
| Bant Genişliği | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
FM8002A - IC-8002A AMPLIFIER SOP-8
₺3.03
