Stokta
TEXAS
CLC5526MSAX/NOPB - IC-5526MSA OPAMP VGA 350MHZ 20SSOP
₺319.50
Vergisiz Fiyat: ₺266.25
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP20 |
| Amplifikatör Tipi | Variable Gain Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 350 MHz |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 48 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Digital Variable Gain Amplifier (DVGA) |
CLC5526MSAX/NOPB - IC-5526MSA OPAMP VGA 350MHZ 20SSOP
₺319.50
