Stokta
INTERSIL
CA3420EZ - IC-3420 OPERATANIONAL AMPLIFIERS 5MHZ PDIP-8
₺676.16
Vergisiz Fiyat: ₺563.47
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | INTERSIL |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 500 kHz |
| Besleme Voltajı | 2 to 20 V, ±1 to 10 V |
| Besleme Akımı | 450 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 5 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 0.5MHz, Low Supply Voltage, Low Input Current BiMOS Operational Amplifier |
CA3420EZ - IC-3420 OPERATANIONAL AMPLIFIERS 5MHZ PDIP-8
₺676.16
