Stokta
ROHM
BA10324AFJ-GE2 - IC-10324 OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOPJ
₺27.89
Vergisiz Fiyat: ₺23.24
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOPJ14 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 500 kHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 32 V, ±1.5 to ±16 V |
| Besleme Akımı | 500 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 2 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Ground Sense Operational Amplifiers |
BA10324AFJ-GE2 - IC-10324 OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOPJ
₺27.89
