Stokta
APLUS INTEGRATED
AP4890KSOP80FG - IC-4890 1.4W AUDIO AMPLIFIER SMD SOP8
₺12.03
Vergisiz Fiyat: ₺10.02
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | APLUS INTEGRATED |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Sınıf | N/A |
| Kanal Tipi | 1-Channel (Mono) |
| Çıkış Gücü | 1.4 W |
| Yük Empedansı | 8 Ohms |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 5.5 V |
| Bant Genişliği | 1 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 1.4 W Audio Power Amplifier |
AP4890KSOP80FG - IC-4890 1.4W AUDIO AMPLIFIER SMD SOP8
₺12.03
