Stokta
TEXAS
AMC1311BDWVR - IC-1311 REINFORCED ISOLATED 200KHZ AMPL
₺210.96
Vergisiz Fiyat: ₺175.80
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 (7.50mm) |
| Amplifikatör Tipi | Isolation Amplifiers |
| Kanal Sayısı | N/A |
| Bant Genişliği | N/A |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Giriş Ofset Voltajı | 2.5 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High-Impedance, 2-V Input, Reinforced Isolated Amplifiers |
AMC1311BDWVR - IC-1311 REINFORCED ISOLATED 200KHZ AMPL
₺210.96
