Stokta
TEXAS
AMC1200SDUBR - IC-1200 OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
₺109.64
Vergisiz Fiyat: ₺91.37
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Amplifikatör Tipi | Isolation Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 100 kHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 5.4 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 200 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Fully-Differential Isolation Amplifier |
AMC1200SDUBR - IC-1200 OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
₺109.64
