Stokta
BROADCOM
ACPL-C870-000E - IC-C870 OPAMP ISOLATION 1 CIRCUIT 8SO
₺174.63
Vergisiz Fiyat: ₺145.52
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | BROADCOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 100 kHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 10.5 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 300 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Precision Optically Isolated Voltage Sensor |
ACPL-C870-000E - IC-C870 OPAMP ISOLATION 1 CIRCUIT 8SO
₺174.63
