Stokta
BROADCOM
ACPL-7900-500E - IC-7900 OPAMP DIL8-SMD
₺212.11
Vergisiz Fiyat: ₺176.76
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | BROADCOM |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD8 |
| Amplifikatör Tipi | Isolation Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 200 kHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 5 V |
| Besleme Akımı | 18.5 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 600 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Precision Isolation Amplifiers |
ACPL-7900-500E - IC-7900 OPAMP DIL8-SMD
₺212.11
