Stokta
DIODES
AP64350SP-13 - IC-64350 REG BUCK ADJ 3.5A 8SO
₺52.21
Vergisiz Fiyat: ₺43.51
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| SKU / Model | AP64350SP-13 |
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 EP |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3.8 to 40 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 40 V |
| Çıkış Akımı | 3.5 A |
| Anahtarlama Frekansı | 100 kHz to 2.2 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3.8V to 40V Input, 3.5A Low IQ Synchrouns Buck with Programmable Frequency |
AP64350SP-13 - IC-64350 REG BUCK ADJ 3.5A 8SO
₺52.21
