Stokta
TEXAS
LM22680QMRX-ADJ - IC-22680 REG BUCK ADJ 2A 8SOPWRPAD
₺229.80
Vergisiz Fiyat: ₺191.50
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| SKU / Model | LM22680QMRX-ADJ |
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 42 V |
| Çıkış Voltajı | 1.285 to 37 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Anahtarlama Frekansı | 500 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Simple Switcher Step Down Voltage Regulator |
LM22680QMRX-ADJ - IC-22680 REG BUCK ADJ 2A 8SOPWRPAD
₺229.80
