Stokta Yok
INFINEON
IRS44273LTRPBF - IC-4473 DRIVER LOW SIDE 1.5A SOT23-5
₺25.93
Vergisiz Fiyat: ₺21.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| SKU / Model | IRS44273LTRPBF |
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 18 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 41 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Speed Power Mosfet Driver |
IRS44273LTRPBF - IC-4473 DRIVER LOW SIDE 1.5A SOT23-5
₺25.93
Hızlı Stok Bilgisi Al
