Stokta
ZETEX
ZXSC400E6TA - IC LED DRIVER RGLTR 50MA SOT23-6
₺27.91
Vergisiz Fiyat: ₺23.26
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | ZETEX |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 8 V |
| Çıkış Voltajı | N/A |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Led Driver Boost Converter |
ZXSC400E6TA - IC LED DRIVER RGLTR 50MA SOT23-6
₺27.91
