Stokta
DIODES
ZXMS6004FFTA - IC-6004 POWER DRIVER N-CHAN 1:1 SOT23F
₺18.97
Vergisiz Fiyat: ₺15.81
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23F |
| Besleme Voltajı | 3.3 V, 5 V |
| Çıkış Akımı (Maks) | 1.3 A |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış Tipi | Low Side |
| Giriş Voltajı | 0 to 5.5 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 60V N-CHANNEL Self Protected Enhancement Mode DMN2027USS IntelliFET MOSFET |
ZXMS6004FFTA - IC-6004 POWER DRIVER N-CHAN 1:1 SOT23F
₺18.97
