Stokta
XLSEMI
XL7015E1 - IC-7015 DC/DC CONVERTER 150KHZ 100V 0.8A TO252-5L
₺27.94
Vergisiz Fiyat: ₺23.29
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | XLSEMI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252-5 |
| Besleme Voltajı | 5 to 80 V |
| Maksimum Frekans | 150 kHz |
| Çalışma Döngüsü | 90 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 0.8A 150KHz 100V Buck DC to DC Converter |
XL7015E1 - IC-7015 DC/DC CONVERTER 150KHZ 100V 0.8A TO252-5L
₺27.94
