Stokta Yok
STM
VN330SPTR-E - IC-330 PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10
₺346.56
Vergisiz Fiyat: ₺288.80
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PowerSO-10 |
| Besleme Voltajı | Not Required |
| Çıkış Akımı (Maks) | 700 mA |
| Kanal Sayısı | 4 |
| Çıkış Tipi | High Side |
| Giriş Voltajı | 10 to 36 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quad high-side smart power solid-state relay |
VN330SPTR-E - IC-330 PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10
₺346.56
Hızlı Stok Bilgisi Al
