Stokta
STM
VIPER17LD - IC-17 IC OFFLINE CONV PWM OVP 16SOIC
₺62.98
Vergisiz Fiyat: ₺52.48
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Güç | 10 W |
| Kırılma Voltajı | 800 V |
| Anahtarlama Frekansı | 60 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Energy Saving VIPerPlus: HV Switching Regulator for Flyback Converter |
VIPER17LD - IC-17 IC OFFLINE CONV PWM OVP 16SOIC
₺62.98
