Stokta
UTC
UCSR3652SG-S08-R - IC-3652 HIGH PREC.PWM CONTROLLER SOP8 SMT
₺19.98
Vergisiz Fiyat: ₺16.65
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Güç | 14 W |
| Kırılma Voltajı | 650 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +150 °C |
UCSR3652SG-S08-R - IC-3652 HIGH PREC.PWM CONTROLLER SOP8 SMT
₺19.98
