Stokta
UTC
UCS1655SG-D07A-T - IC-1655SG HIGH PERFORMANCE CURRENT MODE POWER SWIT
₺17.01
Vergisiz Fiyat: ₺14.17
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP7A |
| Besleme Voltajı | 10 to 24 V |
| Çıkış Akımı (Maks) | N/A |
| Kanal Sayısı | N/A |
| Çıkış Tipi | High Side |
| Giriş Voltajı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | High Performance Current Mode Power Switch |
UCS1655SG-D07A-T - IC-1655SG HIGH PERFORMANCE CURRENT MODE POWER SWIT
₺17.01
