Stokta
TEXAS
UCC28070PWR - IC-28070 PFC CTL CCM ADJUSTABL 20TSSOP
₺171.72
Vergisiz Fiyat: ₺143.10
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Güç Faktörü Düzeltme (PFC) |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| PFC Modu | Continuous Conduction |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Besleme Voltajı | 11.2 to 21 V |
| Başlangıç Akımı | 20 mA |
| Anahtarlama Frekansı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Interleaving Continuous Conduction Mode PFC Controller |
UCC28070PWR - IC-28070 PFC CTL CCM ADJUSTABL 20TSSOP
₺171.72
