Stokta
TEXAS
UCC27531DBVR - IC-27531 GATE DRVR IGBT/MOSFET SOT23-6
₺49.87
Vergisiz Fiyat: ₺41.56
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Besleme Voltajı | 10 to 32 V |
| Çıkış Akımı | 2.5 A, 5 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Non-Inverting IGBT, N-Channel MOSFET |
| Yükselme / Düşme Süresi | 15 ns, 7 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +140 °C |
| Özellikler | 2.5-A and 5-A, 35-Vmax VDD FET and IGBT Single-Gate Driver |
UCC27531DBVR - IC-27531 GATE DRVR IGBT/MOSFET SOT23-6
₺49.87
