Stokta
TEXAS
UC3844AD - IC-3844 REG CTRLR PWM CM 14SOIC
₺44.23
Vergisiz Fiyat: ₺36.86
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Besleme Voltajı | 10 to 30 V |
| Maksimum Frekans | Up to 500 kHz |
| Çalışma Döngüsü | 48 % |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |
UC3844AD - IC-3844 REG CTRLR PWM CM 14SOIC
₺44.23
