Stokta
ONS
UC3843BD1R2G - IC-3843 REG CTRLR BST FLYBK ISO SOIC8
₺28.62
Vergisiz Fiyat: ₺23.85
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 7.6 to 30 V |
| Maksimum Frekans | 275 kHz |
| Çalışma Döngüsü | 96 % |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | High Performance Current Mode PWM Controllers |
UC3843BD1R2G - IC-3843 REG CTRLR BST FLYBK ISO SOIC8
₺28.62
