Stokta
UTC
UC3843AL-D08-T - IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8DIP
₺16.23
Vergisiz Fiyat: ₺13.52
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Besleme Voltajı | 30 V |
| Maksimum Frekans | 52 kHz |
| Çalışma Döngüsü | 97 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Current Mode PWM Controllers |
UC3843AL-D08-T - IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8DIP
₺16.23
