Stokta
TEXAS
UC2836D - IC-2836 REG LNR CTRLR 1OUT 8SOIC
₺1,612.16
Vergisiz Fiyat: ₺1,343.46
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 5.2 to 35 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | Adjustable |
| Çıkış Akımı | 3.75 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | High Efficiency Regulator Controller |
UC2836D - IC-2836 REG LNR CTRLR 1OUT 8SOIC
₺1,612.16
