Stokta
TEXAS
UA7912C - IC-7912 FIXED NEGATIVE STANDARD REGULATOR TO220
₺23.04
Vergisiz Fiyat: ₺19.20
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220-3 |
| Regülatör Tipi | Negative Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | -14.5 to -30 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | -12 V |
| Çıkış Akımı | 2 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Negative Voltage Regulators |
UA7912C - IC-7912 FIXED NEGATIVE STANDARD REGULATOR TO220
₺23.04
