Stokta
STM
TSM1014ID - IC VREF SERIES 1% 8SO
₺19.56
Vergisiz Fiyat: ₺16.30
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Voltaj Referans Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Referans Tipi | Series |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 28 V |
| Besleme Akımı | 50 mA |
| Çıkış Voltajı | 1.25 V |
| Çıkış Akımı | 2.5 mA |
| Katot Akımı | N/A |
| Tolerans | ±1 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Low Consumption Voltage and Current Controller for Battery Chargers and Adapters |
TSM1014ID - IC VREF SERIES 1% 8SO
₺19.56
