Stokta
TAIWAN SEMIC.
TS79M05CP ROG - IC REG LINEAR -5V 500MA TO252
₺30.86
Vergisiz Fiyat: ₺25.71
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TAIWAN SEMIC. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252-3 (DPAK) |
| Regülatör Tipi | Negative Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | -35 V |
| Çıkış Voltajı | -5 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
TS79M05CP ROG - IC REG LINEAR -5V 500MA TO252
₺30.86
