Stokta
STM
TS2431BILT - IC-2431 VREF SHUNT ADJ SOT23-3
₺17.97
Vergisiz Fiyat: ₺14.97
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Voltaj Referans Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Referans Tipi | Shunt |
| Giriş Voltajı | 2.488 to 2.512 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çıkış Voltajı | 2.5 to 24 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Katot Akımı | 1 mA |
| Tolerans | ±0.5 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Programmable Shunt Voltage Reference |
TS2431BILT - IC-2431 VREF SHUNT ADJ SOT23-3
₺17.97
