Stokta
TEXAS
TPS92610QPWPRQ1 - IC LED DRV LIN PWM 14HTSSOP
₺36.49
Vergisiz Fiyat: ₺30.41
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP14 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 40 V |
| Çıkış Voltajı | 0 to 40 V |
| Çıkış Akımı | 450 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Automotive Single-Channel Linear LED Driver |
TPS92610QPWPRQ1 - IC LED DRV LIN PWM 14HTSSOP
₺36.49
