Stokta
TEXAS
TPS82130SILR - IC-82130 SWITCHING BUCK REG. 0.9-5V 3A
₺170.81
Vergisiz Fiyat: ₺142.34
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC Anahtarlamalı Step Down Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Giriş Voltajı | 3 to 17 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Çıkış Voltajı 1 | Up to 6 V |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Anahtarlama Frekansı | N/A |
| Verimlilik | N/A |
| Güç | N/A |
| İzolasyon | Non-Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
TPS82130SILR - IC-82130 SWITCHING BUCK REG. 0.9-5V 3A
₺170.81
