Stokta
TEXAS
TPS7B6750QPWPRQ1 - IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP
₺75.62
Vergisiz Fiyat: ₺63.02
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP20 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 40 V |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 450 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 450mA High-Voltage Ultra-Low IQ Low-Dropout Regulator |
TPS7B6750QPWPRQ1 - IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP
₺75.62
