Stokta
TEXAS
TPS7A9101DSKR - IC-7A910 REG LIN POS ADJ 1.05A 10SON
₺79.78
Vergisiz Fiyat: ₺66.48
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SON10 |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 6.5 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 5.2 V |
| Çıkış Akımı | 1.05 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +145 °C |
| Özellikler | 1-A, High-Accuracy, Low-Noise LDO Voltage Regulator |
TPS7A9101DSKR - IC-7A910 REG LIN POS ADJ 1.05A 10SON
₺79.78
