Stokta
TEXAS
TPS7A4901DGNR - IC-7A4901 V.REG LDO ADJ 0.15A 8MSOP TI
₺80.68
Vergisiz Fiyat: ₺67.23
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MSOP8 Power Pad |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 3 to 35 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 1.176 to 33 V |
| Çıkış Akımı | 150 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Ultra-Low-Noise, Positive Linear Regulator |
TPS7A4901DGNR - IC-7A4901 V.REG LDO ADJ 0.15A 8MSOP TI
₺80.68
