Stokta
TEXAS
TPS7A3301RGWR - IC REG LINEAR NEG ADJ 1A 20VQFN
₺269.64
Vergisiz Fiyat: ₺224.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN20 |
| Regülatör Tipi | Negative Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | -35 to -3 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Over Current, Over Temperature |
TPS7A3301RGWR - IC REG LINEAR NEG ADJ 1A 20VQFN
₺269.64
