Stokta
TEXAS
TPS7A3001DGNR - IC-70A300 REG LIN NEG ADJ 200MA 8MSOP
₺109.21
Vergisiz Fiyat: ₺91.01
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MSOP8 |
| Regülatör Tipi | Negative Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | -3 to -35 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | -1.18 to -33 V |
| Çıkış Akımı | 200 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Over Current, Over Temperature |
TPS7A3001DGNR - IC-70A300 REG LIN NEG ADJ 200MA 8MSOP
₺109.21
