Stokta
TEXAS
TPS7A1601DGNR - IC REG LIN POS ADJ 100MA 8MSOP
₺147.19
Vergisiz Fiyat: ₺122.66
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MSOP8 |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 3 to 60 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 1.22 to 18.5 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
TPS7A1601DGNR - IC REG LIN POS ADJ 100MA 8MSOP
₺147.19
