Stokta
TEXAS
TPS79730DCKR - IC-79730 REG LINEAR 3V 50MA SC70-5
₺21.65
Vergisiz Fiyat: ₺18.04
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC70-5 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 1.8 to 5.5 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Ultra-Low IQ, 50mA Low-Dropout Linear Regulators |
TPS79730DCKR - IC-79730 REG LINEAR 3V 50MA SC70-5
₺21.65
